27

Вебінар “Практичні рекомендації щодо оптимізації лікування захворювань сечовидільної системи”

Модератор: Попов Сергій Вікторович, керівник відділу навчання УАБМ
Лектор: Смирнова Вікторія Іванівна, к.мед.н., доцент Кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1, основ біоетики та біобезпеки Харківського національного медуніверситету

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ УЧАСНИКА

Цільова аудиторія:

сімейні лікарі
терапевти
педіатри
нефрологи (дорослі і дитячі)
урологи (дорослі і дитячі)
ін. вузькі фахівці, які цікавляться це темою (акушери-гінекологи)

План вебінару:
– Можливості оптимізації стандартних схем лікування (в т.ч. клінічних протоколів) наступних захворювань сечовидільної системи:
гострий цистит
пієлонефрит
нирково-кам’яна хвороба
хронічна хвороба нирок (ХХН);
– Все комплексні біорегуляціонние препарати, що використовуються для цього: їх дію, показання, особливості застосування та дозування;
– Огляд доказових клінічних досліджень і методичних матеріалів МОЗ України щодо їх застосування при захворюваннях сечовидільної системи.

Всі лікарі, які пройшли тестування після вебінару отримають сертифікат про проходження 2-х годинного курсу навчання по цій темі безкоштовний комплект матеріалів (презентацію, запис вебінару, статті …).