1medkonf3

Здобутки представників БДМУ на Міжнародній конференції у Львові

Впродовж 26-28 квітня у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулася 78-а конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю, де взяли участь студенти та викладачі БДМУ.

В секції «Терапія №2» Дипломом переможця І ступеня нагороджена студентка медичного факультету №4 Довгопола Тетяна (керівник асистент Мирослава Березова).
Також Дипломами І ступеня в секції «Молоді вчені» були нагороджені асистенти кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб – Вероніка Кулачек (за найкращу презентацію наукової роботи) – керівник професор Лілія Зуб, та Мирослава Березова (за найкращу наукову доповідь)- керівник професор Лілія Зуб.
Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та бажаємо нових наукових здобутків.
5UqdyfGOw0k

kcBr5Ai-In0