Кушнір Леонтій Дмитрович

КушнірКушнір Леонтій Дмитрович, к. мед. н., доцент

У 1973 році закінчив Чернівецький медичний інститут. Після закінчення інституту працював лікарем в лікувальних установах Чернівців. З 1986 року працює у Буковинському державному медичному університеті. Консультант пульмонологічного відділення ОКЛ та пульмонологічного кабінету обласної консультативної поліклініки.

Напрями наукових досліджень: вивчення особливостей клінічної картини, діагностики і лікування поєднаної патології органів травної системи та органів дихання.

У 1984 р. захистив кандидатську дисертацію «Особливості функціонально-морфологічного стану слизової оболонки шлунка в динаміці реабілітаційно-етапного лікування».

Автор 215 наукових праць, серед них: 5 методичних рекомендацій, 3 інформаційних листи, отримано 5 патентів України на винахід та 12 рацпропозицій. Співавтор 12 навчальних посібників.

Iдентифікатори вченого (профіль науковця):

Web of Science /Researcher ID : D-1593- 2017

ORCID: 0000-0003- 2731-2090

Google Scholar (Профіль Scholar)