Оліник Оксана Юріївна

Оліник (1)Оліник Оксана Юріївна

кандидат медичних наук, доцент, лікар-терапевт І категорії.

Закінчила Буковинську державну медичну академію у 2004 році. У 2005 році захистила магістерську роботу.

З 2005 по 2009 рік – аспірант кафедри. На кафедрі працює з 2006 року. У 2010 році захистила кандидатську дисертацію “Патогенетичне обгрунтування диференційованого лікування пептичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, поєднаної з цукровим діабетом”. Відповідальна на кафедрі за навчально-виховну роботу зі студентами 4-го курсу.

Головний куратор медичного факультету No 1.

Наукові інтереси – особливості перебігу, діагностики та лікування уражень органів травлення у хворих на цукровий діабет, варіанти перебігу системних захворювань сполучної тканини, ревматоїдного поліартриту, використання сучасних лікарських засобів для лікування ревматичних захворювань.

Автор більше 80 наукових праць: 2-ох монографій, 18 статей, 2 патентів України на корисну модель, 5 раціоналізаторських пропозицій, співавтор 7 навчальних посібників.

Проводить лікувально-діагностичну роботу в ревматологічному відділенні обласної клінічної лікарні. Консультує хворих у відділеннях лікарні та обласній консультативній поліклініці.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави.

Iдентифікатори вченого (профіль науковця):

Web of Science /Researcher ID : D-4686-2017

ORCID0000-0002-6294-7705

Google Scholar (Профіль Scholar)