Паліброда Надія Михайлівна

Паліброда (1)Паліброда Надія Михайлівна, к. мед. н., доцент

Заступник декана факультету післядипломної освіти

У 2002 році закінчила Буковинську державну медичну академію. З 2003 року працює у Буковинському державному медичному університеті. Проводить лікувально-діагностичну роботу в гастроентерологічному відділенні Обласної клінічної лікарні, Обласній консультативній поліклініці, консультує пацієнтів ревматологічного та очного відділень як лікар-гастроентеролог.

Напрями наукових досліджень: діагностика і лікування хронічних гепатитів, цирозів печінки, ускладнення гепатитів і цирозів печінки.

У 2007 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Патогенетичне обґрунтування диференційованого лікування уражень слизової оболонки шлунка у хворих на цироз печінки».

Автор понад 100 друкованих праць, серед них: 9 навчальних посібників, 28 статей, 2 деклараційні патенти України на винахід, 4 раціоналізаторських пропозицій, 2 інформаційних листи про нововведення в системі охорони здоров’я.

Iдентифікатори вченого (профіль науковця):

Web of Science /Researcher ID : D-1480-2017

ORCID0000-0002-8149-9733

Google Scholar (Профіль Scholar)