Патратій Марина Володимирівна

ПатратійПатратій Марина Володимирівна, к. мед. н., доцент

Заслужений лікар України

У 1982 році закінчила з відзнакою Чернівецький медичний інститут. Після закінчення інституту працювала в Чернівецькій ОКЛ. З 1991 року працює в Буковинському державному медичному університеті. Куратор гастроентерологічного відділення обласної клінічної лікарні.

Напрями наукових досліджень: вивчення особливостей дисбактеріозу кишечнику у хворих з різноманітною патологією внутрішніх органів.

В 1991 р. захистила кандидатську дисертацію «Реабілітаційно-етапне лікування хронічного невиразкового коліту з урахування дисбактеріозу товстої кишки».

Автор 118 наукових робіт, серед них: дві монографії, 20 статей у журналах, 2 методичних рекомендації, 3 інформаційних листи, отримано 2 патенти України на винахід та 8 рацпропозицій. Співавтор 6 навчальних посібників.

Iдентифікатори вченого (профіль науковця):

Web of Science /Researcher ID : D-4796-2017

ORCID: 0000-0003-2261-1390

Google Scholar (Профіль Scholar)