Гончарук Людмила Михайлівна

Гончарюк (1)Гончарук Людмила Михайлівна, к. мед. н., асистент

У 2005 році з відзнакою закінчила Буковинський державний медичний університет. З 2007 року працює у Буковинському державному медичному університеті. Проводить лікувальну роботу у гастроентерологічному відділенні обласної клінічної лікарні.

Напрями наукових досліджень: новітні методи діагностики і лікування захворювань шлунка, зокрема, гастропатій, індукованих прийомом нестероїдних протизапальних засобів.

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію «Патогенетичне обгрунтування диференційованого лікування гастродуоденопатій, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартроз».

Автор 58 друкованих праць, у т. ч.: 13 статей, Патент України на корисну модель, 3 інформаційних листів.