images (1)

На базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» 10-11 вересня відбудеться Науково-практична конференція «Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина: перспективи розвитку та інноваційні технології медичної допомоги новонародженим». У рамках конференції 9 вересня (9:00–18:00 год.) буде проведено семінар-тренінг «Питання організації й проведення катамнестичного спостереження новонароджених груп ризику» для організаторів системи охорони здоров’я та лікарів Чернівецької області та Західного регіону України (за квотою).

Науково-практичну конференцію буде проведено за адресою: вул. Героїв Майдану, 5, Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини».

Адреса проведення тренінгу: Обласний Центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи (Бульвар Героїв Сталінграду, 11).

Програма конференції