Москалюк Інна Ігорівна

МоскалюкМоскалюк Інна Ігорівна, к. мед. н., асистент

У 2008 році закінчила з відзнакою Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».

Після закінчення інтернатури та захисту наукової магістерської роботи за фахом «внутрішні хвороби» у 2010р.,  працювала дільничним терапевтом в КМУ «Міська поліклініка №1», з грудня 2010 року по серпень 2013 року навчалась в аспірантурі при кафедрі внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету, з квітня 2013 року працює в Буковинському державному університеті на посаді асистента кафедри внутрішньої медицини.

У жовтні 2013 р. захистила кандидатську дисертацію «Особливості перебігу синдрому подразненого кишечнику у хворих на токсичні форми зоба та методи лікування».

Проводить лікувально-діагностичну роботу в ревматологічному відділенні обласної клінічної лікарні.

Відповідальна за навчання іноземних студентів на 4 курсі та за міжнародну діяльність кафедри.

Напрями наукових досліджень: сучасні методи діагностики та лікування порушень функціонального стану кишечнику при патології інших органів і систем.

Автор більше 70 наукових праць: 15 статей у журналах, 4 патентів України накорисну модель, 4 раціоналізаторських пропозицій.