ggggg 137

Співробітники БДМУ провели скринінгове обстеження на предмет виявлення захворювань нирок

Ініціатива відзначення Всесвітнього дня нирки покликана привернути увагу світової спільноти до питань профілактики та обізнаності про хронічні захворювання нирок, знизити частоту захворюваності та покращення якості життя громадян через профілактику.
Цього року Всесвітній день нирки присвячений профілактиці розвитку, своєчасній діагностиці і правильному лікуванню захворювань нирок у дітей. Саме тому представники нефрологічної школи м. Чернівці під керівництвом проф., д.мед.н. Зуб Л.О. провели скринінгове обстеження на предмет виявлення захворювань нирок серед членів сім´ї Олійник, які проживають у дитячому будинку сімейного типу.
Після детального фізикального обстеження, вимірювання артеріального тиску та дослідження сечі за допомогою тест-полосок були виявлені пацієнти з ознаками захворювань нирок, яким була надана спеціалізована консультативна допомога.
Професор кафедри з усіма членами родини провела санітарно-просвітницьку бесіду, щодо збереження здоров´я та попередження появи захворювань нирок та внутрішніх органів.
В акції взяли участь проф. Лілія Зуб, доценти Тетяна Безрук, Олександр Гараздюк, асистенти Мирослава Березова, Володимир Вівсянник, Вероніка Кулачек та Станіслав Роборчук.

ggggg 004 ggggg 017 ggggg 020 ggggg 054 ggggg 061 ggggg 097 ggggg 137