Круглий стіл, присвячений 30-річчю Чорнобильської катастрофи

На кафедрі внутрішньої медицини 25.04.2016 року проведено круглий стіл, присвячений 30-річчю Чорнобильської катастрофи.
Організатором заходу була доцент Волошина Л.О., спільно із студентами VІ курсу, 21 та 18 групи медичного факультету №2. До семінару долучилися проф. Зуб Л.О., асп. Сіцінська І.О та інші викладачі кафедри.
На заході студентами 6 курсу була представлена презентація, яка нагадала про масштабну на планеті ядерну Чорнобильську катастрофу, що за міжнародною шкалою оцінки небезпеки відноситься до VII рівня (глобальна). Ця велика «незрима» проблема своїми віддаленими наслідками ще довго турбуватиме не тільки український народ, але й сусідні держави, цілий світ. Під час обговорення було наголошено на важливості правильного розуміння непередбачуваних віддалених наслідків трагедії. Як казав Т.Котарбинський: минуле, що збережене в пам’яті, є частиною сьогодення.
Хто страждав, той не забуде.
Марк Туллий Ціцерон