orig_145569385718448

Святкування Всесвітнього дня вишиванки

Для співробітників кафедри внутрішньої медицини святкування всесвітнього дня вишиванки вже стало доброю традицією.
Ідея акції “Всесвітній день вишиванки” зародилася у 2006 році у студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. За 10 років традиція поширилася на всю України і навіть за її межі.
Свято не прив’язане до жодної державної чи релігійної події, і відзначається кожного третього четверга травня.Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Хоча протягом усієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки.

XJ6fHYimE3Q