Флаєр

В БДМУ відзначили Міжнародний день нефролога

До Міжнародного Дня нефролога на кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб було проведено ряд заходів.
Під керівництвом професора Лілії Зуб відбулося чергове засідання представників нефрологічної школи Буковини. Під час проведення круглого столу обговорювалися не тільки пріоритетні наукові напрямки розвитку нефрології в Україні, а також актуальні питання практичної медицини. Зокрема, значна увага була приділена профілактиці, ранній діагностиці та диференційованим підходам до лікування уражень нирок у хворих з супутнім ожирінням. Саме даній проблематиці і були присвячені створені флаєра. Співробітники кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб поділилися порадами щодо збереження здоровˈя нирок з жителями міста Чернівці. Основна увага була акцентована на негативному впливі ожиріння та надлишкової ваги на функціональний стан нирок.
У відділення нефрології ОКЛ м. Чернівці були передані інформаційні матеріали для пацієнтів щодо негативного впливу ожиріння на функціональний стан нирок та поради щодо запобігання даних ускладнень з корекцією харчування та способу життя.