У БДМУ проходить конференція «Нефрологія і діаліз: up to date »

 


Упродовж 8-9 жовтня у Чернівцях проходить науково-практична конференція з міжнародною участю «Нефрологія і діаліз: up to date».

У конференції взяли участь нефрологи, урологи, трансплантологи, сімейні лікарі, дитячі нефрологи з України та Білорусії. Усього конференцію відвідали більш ніж 150 учасників.
У відкритті урочистого засідання взяли участь ректор ВДНЗ України «Буковинський  державний медичний університет» Бойчук Тарас, Президент Української Асоціації нефрологів, професор Інгретта Багдасарова, Директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Андрієць Оксана та завідувач відділу еферентних технологій, професор Дудар Ірина, які наголосили, що основним завданням конференції є зміцнення науково-практичних зв’язків нефрологів України, підвищення кваліфікації та обмін досвідом між ученими та практичними лікарями.
Під час конференції пройшли пленарні засідання, присвячені актуальним питанням нефрології, проблемам трансплантантології та діалізу. Відбувся науковий симпозіум з актуальних питань лікування анемій у хворих на хронічну хворобу нирок. Також відбулася нарада головний нефрологів України, яку провів директор Інституту нефрології АМН України, головний нефролог МОЗ України, професор Микола Колесник.
Загалом були обговорені сучасні підходи до лікування основних хвороб нирок, застосування методів замісної ниркової терапії, ще раз привернули увагу медичної спільноти до проблемних питань трансплантації нирки в Україні.
Гості та учасники конференції високо оцінили рівень організації науково-практичного заходу, з приємністю відмітили красу та культурний рівень міста.

_DSC0005


_DSC0967


_DSC0988

 

 

 

 

 

 


 

_DSC0996